İkizler Memo Can Fragman

<< 2 3 45 6 >>

İkizler Memo Can 25. Bölüm Fragmanı Sezon Finali

Yorum Yaz (0 Yorum)
Reklamlar
Tür: Komedi
Yönetmen: Erol Özlevi
Senaryo: Ahmet Yurdakul
Kanal ve Yayın Günü: Kanal D - Cumartesi - 20:00
İkizler Memo Can Oyuncuları: Nehir Erdoğan (Melek), Özgürcan Çevik (Çilingir Osman), Emir Berke Zincidi (Can-Memo), Tuğba Çınar (Yaren), Reyhan Sadıkoğlu (Dilek), Burak Hakkı (Onur), Nihan Okutucu (Sibel), Mazlum Kiper (Mümtaz), Buket Dereoğlu (Madam), Feyha Çelik (Nursine Nine), Yaren Ada Can (Çiğdem), Rüzgar Diricanlı (Musti), Ergin Torun (Selami), İlke Korkmaz (Bedir), Sinem Ergin (Aşçı), Barış Taşkın (Uşak Altan), Cengiz Gezgin (Suat), Emre Yılmaz(Fuat) ve Atilla Saral (Mahmut)
Emir Berke Zincidi (Memo Caneri) Emir Berke Zincidi (Memo Caneri)
Emir Berke Zincidi (Can Alkanlar) Emir Berke Zincidi (Can Alkanlar)
Nehir Erdoğan (Melek) Nehir Erdoğan (Melek)
Burak Hakkı (Onur Alkanlar) Burak Hakkı (Onur Alkanlar)
Özgürcan Çevik (Osman Caneri) Özgürcan Çevik (Osman Caneri)
Tuğba Çınar (Yaren) Tuğba Çınar (Yaren)
İkizler Memo Can Konusu:

Bebekken bir birlerinden kopan Can ve Memo ikiz kardeşlerdir. Memo öz olmayan anne, nine ve dayısıyla yaşayan kendi halinde kağıt toplayıcılarıdır. Kısaca gariban bir hayat sürmektedirler. Can ise malikhanede yaşayan çok zengin bir ailede yaşamaktadır. Bu büyük zenginliğin içerisinde kendisini çok yalnız hisseden Can babası ve dedesiyle mutludur fakat etrafında hiç arkadaşının olmaması çocukluğunu doyasıya yaşayamayan Can bir gün Memo ile tanışır ve bir birlerine olan benzerliklerini kullanarak hayatlarını değiştirirler. Zaman geçtikçe sırlar bir bir ortaya çıkmasıyla zaman zaman duygu dolu anlar bazı zamanlarda da komedi dolu anlar yaşanacak.

Reklamlar
Yorum Yap

İkizler Memo Can dizisine 0 Yorum Yapıldı
    İkizler Memo Can dizisine ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen İkizler Memo Can dizisine yorum yazarak sevdiğiniz dizinin daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.